• 1
  • 2
  • 3

за компанијата

SNODE 赛诺德 ® цевки Производи наоѓа во Shijiazhuang, главниот град на провинцијата Хебеј Северна Кина. Ние сме леење група која се занимава со леано железо производи за повеќе од 15 години. Ние специјализирана за продажба производство и извоз на портата вентили и оган хидрантска одлеаноци, нодуларен лив цевководни фитинзи и дополнителна опрема, општинските одлеаноци, леано железо почвата цевки и фитинзи, кат канализација и покрив Канализација, леано железо дрво гори печки и Камин Влошки, леано железо радијатори и кориснички Лиење производи.

контакт

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.
WhatsApp Онлајн Chat!