Square kapanxhë mbuluar me 4 krahë - China SNODE tub

Square kapanxhë mbuluar me 4 krahë

Përshkrim i shkurtër:

  Materiali: dëgjueshëm Hekuri GGG500-7 Designs: EN124 Procesi D400: makinë Auto derdhur Features: 1. kundër vjedhjes - jo-metalike, jo-përçueshëm dhe jo-shkaktuar, nuk ka asnjë vlerë e riciklimit, duke zgjidhur plotësisht problemet vjedhje. 2. kapacitetit ngarkesë të lartë - tekstil me fije qelqi dhe rrëshirë unsaturated. 3. Dizajni-kapanxhë mbuluar Pa pagesë mund të jetë projektuar në përputhje me kërkesat e konsumatorëve. 4. Jetë të gjatë jetëgjatësi minimale që i mbuluar kapanxhë është 30 vjet pa mirëmbajtje. 5. vulë Well ...


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

   

  Materiali: dëgjueshëm Hekuri GGG500-7 

  Designs:  EN124 D400

  Procesi: makinë Auto derdhur 

   

  Features:

   1. kundër vjedhjes - jo-metalike, jo-përçueshëm dhe jo-shkaktuar, nuk ka vlerë të riciklimit, zgjidhjen plotësisht problemet vjedhje.

  2. kapacitetit ngarkesë të lartë - tekstil me fije qelqi dhe rrëshirë unsaturated.

  3. Dizajni-kapanxhë mbuluar Pa pagesë mund të jetë projektuar në përputhje me kërkesat e konsumatorëve.

  4. Jetë të gjatë jetëgjatësi minimale që i mbuluar kapanxhë është 30 vjet pa mirëmbajtje.

  5. Well mbyllur -Ajo mund të instalohet hermetikisht, dhe në mënyrë efektive të parandaluar gazra helmuese rrjedh nga pellg. dhe pa ndotje zhurmë apo reagim.

  6. veshin dhe korrozioni Good rezistenca mbuluar -manhole nuk do të ndryshket, sepse ajo ka veshin të mirë dhe rezistenca korrozioni.

  7. lartë dhe të ulët rezistencës temperaturë izolant -Excellent (nga-40 ° C ~ 200 ° C)

  8. Pesha të lehta dhe më konkurrues çmimi i organizuar pesha e mbuluar kapanxhë përbërë sidomos mbuluar kapanxhë SMC është e lehtë. Mbulesa e përbërë kapanxhë është më i përshtatshëm për transport, instalim dhe riparim.

  Aplikacion:

  1. tubacionit energjisë elektrike të mirë; Post, telekomunikacioni, tubacioni komunikimi mirë;

  2. Rruga llambë mirë, kontrollit të zjarrit dhe, të gjitha llojet e valvulave të mirë;

  3. ujë City, tubacioni kullimit të mirë; Heat furnizuar, gazi;

  Projekti 4. Anti-korrozioni, hendek të hapura; Ajo, si dhe mund të bëhet në përputhje me kërkesat e konsumatorëve. • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat!