• 1
  • 2
  • 3

Rreth kompanisë

SNODE 赛诺德 ® tub Produkte të vendosura në Shijiazhuang, kryeqytetin e provincës Hebei të Kinës veriore. Ne jemi një grup shkritore që të angazhuar në produkteve gize për më shumë se 15 vjet. Ne specializuar në prodhimin dhe eksportin shitjet e Gate valvulave dhe hydrant Zjarri aktrime, i urtë Hekuri tub pajisje dhe pajisje, aktrime komunale, të hedhura tub hekuri tokës dhe pajisje, kati i kullon dhe Kulmi Percjelles, gize djegie druri soba dhe Fireplace Inserts, prej gize e radiatorëve të ngrohjes dhe të përshtatur Kallëp Products.

kontakt

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.
WhatsApp Online Chat!